Sandris Jaudzems

To make the act of switching on the town’s Christmas tree lights even more exiting, Latvian e-commerce company Scandiweb organized
the construction of the world’s Largest Rube Goldberg for the people of Riga.

Possibly the most elaborate way anyone has turned on some festive lights, the chain reaction consisted of 412 individual mechanical steps.

This festive attempt featured a diverse range of devices including traditional parts like wheels, levers and balls, as well as more unusual items like a fan and coffee maker (that was one of mine accomplishment
:) ).


The challenge took two months to organise, with Scandiweb employees, construction masters (That was our crew: Jānis Karkliņš, Sandris Jaudzems, Gundars Baranovskis, Jānis Zušmanis, and Antons Ugrjumovs, Aleksejs Červjakovs, Andrejs Deičmanis, Rainis Deičmanis) and a number of volunteers helping design and test the incredible Rube Goldberg.

http://www.guinnessworldrecords.com/news/brand-or-agency/2016/12/worlds-largest-rube-goldberg-machine-lights-up-christmas-tree-for-latvian-town

Šīs dienasgrāmatas radīšana ir mans ieguldījums jaunā režisora Staņislava Tokalova pirmās pilnmetrāžas spēlfilmas "Tas, ko viņi neredz" tapšanā. Filma “Tas, ko viņi neredz” ir ar psiholoģiskas drāmas ar zinātniskās fantastikas elementiem. Sižeta pamatā ir medmāsas Elzas attiecības ar savu pacientu Nikolā, kurš eksperimentējot ar mākslīgā intelekta radīšanu ir nonācis dziļā komā. Nikolā gaida ilgs un grūts atveseļošanās periods, ko sarežģī mākslīgais intelekts Anna, kuras mērķis ir panākt, lai Nikolā piederētu tikai viņai. Dienasgrāmatā tiek attēlota Nikolā domas attīstības gaita dažādās tās stadijās.  

“The Letter” from Baltic Pine Films on Vimeo.


Komandā ar Jāni Kārkliņu, Jāni Kalniņu, Matīsu kalniņu, Jāni Zušmani, Kārli Utinānu priekš Baltic Pine Films, šajā projektā tika izgatavota Berlīnes mūra kopija, kā arī tādi elementi, kā piemēram vecinātas durvis, kas vajadzīgi nepieciešamās atmosfēras radīšanai.

BF_WC_DCP_Master_clean from Baltic Pine Films on Vimeo.

Komandā ar Jāni Kārkliņu un citiem, priekš Baltic Pine Films, šim projektam tika izgatavoti tiesnešu galdi, un citi aksesuāri. 

Black Dog from Baltic Pine Films on Vimeo.

Komandā ar Jāni Kārkliņu un citiem, priekš Baltic Pine Films, šim projektam tika izgatavoti dažādi mākslas priekšmeti, piemēram, apļa glezna 01:30 sekundē ir mans radījums, un citi aksesuāri. 

CORONATION Directors Cut 2014 05 23 from Baltic Pine Films on Vimeo.

Komandā ar Jāni Kārkliņu un citiem, priekš Baltic Pine Films, šim projektam tika izgatavotas bērnu gultiņas, slimnīcas starpsienas un citi filmēšanai nepieciešamie aksesuāri. 

Built with Berta.me